17 yıllık tecrübemizle nakliyatcılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimize olan inancımız ile hem teknik destek hemde ürün temini konusunda sektörle önemli bir yere sahip olmanın gururu içerisindeyiz. Akılcı yönetim, istikrarlı kadronun özverili çalışmaları ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış, planlı organizasyon büyümesini sağlayarak daha hızlı ve başarılı hizmet verecek hale gelmiştir. Prestij Nakliyat, evden eve taşımacılık, işyeri ve ofis nakliyatı, şehir içi taşıma, şehirler arası taşıma,evden eve nakliyat, ankara evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat hizmetileri sunmaktayız.
Misyonumuz : Yeni teknoloji kullanarak müşteriye özel en iyi hizmeti sunmak. Bu sektörde güvenilirliği, ürün yelpazesi, hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen bir firma olmak.
Vizyonumuz : Kalite ve mükemmeli yakalamak, teknolojik araçları ve gelişmiş sistemler kullanarak istikrarlı olmak, bu suretle stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve bu sektörde uluslararası marka olmak.

 

Eşyaların Evden eve nakliyatı sırasında ambalajlama ve paketleme önemlidir. Eşya taşınması sırasında çoğu hasar ve kırılmalar yanlış paketleme ve ambalajlama nedeniyle olmaktadır. Paketleme ve ambalajlama bu konuda eğitimli profesyonel elemanlarımız tarafından ambalajlanacak ve paketlenecek eşyaların cinsine göre gerekli olan malzemelerle yapılır. Hassas, kolay kırılabilecek ve zarar görebilecek eşyalarınız darbelere ve düşmelere dayanıklı balonlu naylon ve yalıtımlı ambalaj kağıtları ile sarılır..
 • mutfak araç ve gereçleriniz beyaz temiz kağıt ve darbeye dayanıklı ambalaj ve paket kağıtları ile paketlenir.
 • Tv ve Müzik setleriniz, Pc ve çevre birimleri büyük balonlu naylon ve kapitone ile paketlenir.
 • Gardroplarınız , sökülebilir mobilyalarınız köpük ve poliüretan kaplı balonlu naylonlar ile sarılır..
 • Elbiseleriniz özel askılı taşıma kabinleri ile taşınır...
 • Tüm eşyalarınız paketlenir ve evden eve nakliye sonrası yerine yerleştirilir...

Öncelikle paketlemede prensibimiz hiçbir eşya paketlenmeden ambalaj maddesine sarılmadan evden çıkarılmaz. Paketlemede gelişen modern ambalaj ürünleri kullanılır. Şimdi en iyi malzeme olan baloncuklu naylon her paketlemede kullanılır. Büyük koltuk, kanepe, dolap v.b. eşyalar baloncuklu yüzeyi olan muşambalı çift kat malzemeye sıkıca sarılır.

Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir..

 • Siz müşterilerimizi daha iyi anlayarak sizlere daha verimli hizmet sunmaktır.
 • Prestij Nakliyat firmasının amaçlarını daha kolay gerçekleştirebilmektir.
 • Müşterilerimizi memnun kılarak, Ankara evden eve sektörü içindeki potansiyel müşterileri kazanabilmektir.Askaymak hizmetlerinden faydalandıktan sonra bizim müşteriye yönelik düşünce ve davranışlarımızı daha iyi göreceksiniz.
 • Müşteriye yönelik düşündüğümüzü,
 • Müşteri davranışlarını analiz ettiğimizi,
 • Müşteri memnuniyetini sağlayarak KAZAN-KAZAN formülünü uyguladığımızı,
 • Müşteri şikâyetlerini en etkili bir biçimde ele alıp sorunu çözdüğümüzü hizmetlerimiz sırasında yaşayarak en büyük amacımızın size en iyi hizmeti vermek olduğunu anlayacaksınız.

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

illeri arasındaki mesafe
    kmdir.

Prestij Nakliyat Doğruluk ve Güvenirlik Çercevesinde Siz Değerli Müşterilerimize Her Zaman En Kaliteli ve Profesyonel Hizmeti Sunmayı Kendine İlke Edinmiştir. 

 

 

 

web tasarım